Informacje ogólne

To niepowtarzalna okazja nabycia nowych, praktycznych umiejętności, poznania wielu ciekawych ludzi, a przede wszystkim dobrej zabawy w doborowym towarzystwie. Pośród wielu zadań, które czekają na wolontariuszy podczas Gran Fondo Gdynia, każdy może znaleźć coś dla siebie.

Dla liderów wolontariatu oferujemy: szkolenia i instruktaże z zakresu marketingu sportowego i organizacji imprez masowych.

Po zakończonej współpracy wolontariusze Gran Fondo Gdynia otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy i sposobie wykonywania świadczeń. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV osób ubiegających się o przyjęcie na studia lub poszukujących pracy.

Od wolontariusza Gran Fondo Gdynia oczekujemy, przede wszystkim, rzetelności, uczciwości i zaangażowania w wykonywaną pracę. Od pracy wolontariuszy zależy bowiem nie tylko bezpieczeństwo uczestników uczestników, lecz także atmosfera imprezy sportowej.

Przede wszystkim szukamy Liderów Wolontariatu. Lider to osoba, która rekrutuje spośród swoich znajomych co najmniej 10-osobowy zespół i odpowiada za swoją grupę. Od osób pełniących funkcję Lidera Wolontariatu oczekujemy zdolności zarządzania dużym zespołem ludzi, a także systematyczności, umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy oraz samodzielności i dynamizmu w działaniu. Oczywiście, szukamy również wolnych strzelców, którzy chcą pomóc nam przy organizacji Gran Fondo Gdynia. 

Program lojalnościowy - to się opłaca!  

W ciągu roku Fundacja włącza się w organizację wielu imprez sportowych, dlatego dla naszych wolontariuszy w ramach podziękowania za ich zaangażowanie stworzyliśmy program lojalnościowy. Twój udział w wolontariacie zostanie przeliczony na punkty, które potem możesz wymienić na gadżety dostępne w katalogu produktów lub zbierać dalej by uzyskać cenniejsze nagrody. Im bardziej się angażujesz, tym więcej zyskujesz! 

 

 

Czekamy właśnie na Ciebie!

Anna Okrój
Koordynator wolontariatu
fundacjamiastasportu@gmail.com