Coffee ride z Mirkiem Bieniaszem

Kolejny tydzień trwania Gran Fondo Gdynia VR Challenge i przekraczacie kolejne "magiczne" granice. Chętnych do przejechania kszaubskiej trasy mamy już blisko 5 tysięcy. Z tej grupy 1,1 tysiąca taki przejazd już zaliczyło!

Trasa jest ogólnodostępna w aplikacji Rouvy. Zmierzyć się z nią może każdy, kto posiada dowolony trenażer współpracujący z aplikacją. To jednak co czyni tą trasę wyjątkową to to, że uczestnicy zapisani na Gran Fondo Gdynia 2020, którzy wybrali w ankiecie pozostanie w naszym wyścigu (Challenge lub VR), oprócz satysfakcji z przejechania 90 km, mogą liczyć na wymierne korzyści, które wynagrodzą im każdą wylaną kroplę potu:

- ujęcie w klasyfikacji po zakończeniu Challenge'u (trwa do 31 maja),

- profesjonalna koszulka kolarska,

- wyjątkowy medal.

Przed nami, we wtorek, 19 maja, ostatni z wirtualnych coffee rideów, który przeprowadzimy przed wyścigiem na aplikacji Rouvy. Przez malownicze okolice Madrytu poprowadzi Was Mirek Bieniasz - kolejny kolarski człowiek-instytucja. Właściciel salonu rowerowego, trener, czynny zawodnik, zwycięzca dystansu Medio Fondo podczas ubiegłorocznego Gran Fondo Gdynia.

Coffee ride VR

Kiedy? wtorek, 19 maja 2020, godz. 20:00

Gdzie? Rouvy, trasa La Lancha (ESP)

Dystans: 15,25 km

Przewyższenie: 258 m

 

Jak dołączyć do Gran Fondo Gdynia coffee ride #4? To bardzo proste:

Trening Gran Fondo Gdynia coffee ride#4

1. Dołącz do Rouvy! https://rouvy.com/en/

2. Jeśli masz już konto w aplikacji Rouvy:

              a) otwórz aplikację RouvyAR, zobaczysz w niej swój profil,

              b) w prawym dolnym rogu okna aplikacji wybierz „Online Race

              c) po prawej stronie zobaczysz okno z aktualnymi wyścigami/treningami/coffee ride’ami online. W wyszukiwarce wpisz „Gran Fondo Gdynia coffee ride #4”.

              d) w wynikach wyszukiwania pojawi Ci się po lewej stronie informacja o wspólnej jeździe (nazwa, data, godzina). Trochę poniżej pokazana zostanie nazwa trasy, po której pojedziemy (La Lancha) oraz opcja „Download”. Rekomendujemy skorzystanie z opcji wcześniejszego pobrania trasy. Gwarantuje to wtedy większą sprawność działania aplikacji i większą radość ze wspólnej jazdy.

              e) kliknij na dole „Register”,

3. Brawo! Jesteś zapisany/zapisana na wspólny coffee ride!

4. W dniu wspólnej jazdy uruchom aplikację RouvyAR, miejsce „spotkania” będzie dostępne w Online Races, na liście po prawej stronie lub po wpisaniu w wyszukiwarkę. Zapamiętaj: wtorek, 19 maja, godz. 20:00 (nie spóźnij się, bo będzie trzeba gonić!)

W razie pytań związanych z dołączeniem do tego wydarzenia piszcie na adres info@gfgdynia.com

Do zobaczenia na trasie!