Mistrzostwa Polski Zwift już 24 lutego

Już w najbliższą niedzielę odbędą się Mistrzostwa Polski Zwift. Miło nam poinfromować, że Gran Fondo Gdynia jest partnerem tego wydarzenia!

Kolarstwo przestaje być sportem sezonowym! W czasach wirtualnych platform sportowych, do których należy Zwift, treningi można odbywać w każdym miejscu i czasie. Jedynym obowiązkiem jest posiadanie trenażera i podłączenie go do aplikacji, która sprawia, że jazda już nigdy nie będzie samotna.

Mistrzostwa to zwięczenie trwających przez cały trenażerowy sezon wyścigów rozgrywanych w ramach Team Poland League.

- Jako organizatorzy Gran Fondo Gdynia z radością podejmujemy partnerską współpracę z Team Poland League, która organizuje wyścigi rozgrywane w ramach ligi oraz wieńczących wszystko Mistrzostw Polski – mówi Michał Drelich, dyrektor wyścigu kolarskiego Gran Fondo GdyniaZawody zostaną rozegrane już 24 lutego, zatem wsiadajcie na rowery i przystępujcie do rywalizacji! – zachęca.

Na najszybszą kobietę i najszybszego mężczyznę czekają pakiety startowe na Gran Fondo Gdynia.

O imprezie

Druga edycja Gran Fondo Gdynia odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2019 roku. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystanse – 80km i 134km. Trasy zostały poprowadzone po Kaszubach, a start i meta zawodów są zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni. W pakiecie zawodnicy znajdą profesjonalną koszulkę kolarską i mnóstwo pozytywnych wrażeń.

Rejestracja odbywa się w portalu www.SlotMarket.pl