Pakiet startowy

Każdy uczestnik wyścigu Gran Fondo Gdynia 2019, zarówno na dystansie Gran Fondo jak i Medio Fondo, otrzyma atrakcyjny pakiet startowy. W jego zakres wchodzi:

Profesjonalna koszulka kolarska Gran Fondo Gdynia


Każdy uczestnik Gran Fondo Gdynia 2019 otrzyma w pakiecie profesjonalną koszulkę kolarską, wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Zgodnie z zasadami Gran Fondo Gdynia wszyscy uczestnicy wyścigu startują w oficjalnej koszulce z pakietu.

TABELA ROZMIARÓW KOSZULKI >>

-----

Medal finishera
Medal otrzyma każdy uczestnik Gran Fondo Gdynia niezależnie od dystansu, który ukończy (80k lub 134k)
-----

Woda Cisowianka Sport 0,7l
Cisowianka to naturalna woda mineralna, pochodząca z nałęczowskich pokładów wodonośnych. Wysoką jakość produktów Cisowianka, oprócz zastosowania najnowocześniejszych linii do butelkowania wody, zapewnia rygorystyczny, wieloetapowy system kontroli produkcji, który nie pozwala dopuścić do sprzedaży produktów, niepoddanych badaniom laboratoryjnym.
-----

Kawa dla Kolarzy

Kawa dla Kolarzy z limitowanej serii na Gran Fondo Gdynia. Każdy uczestnik otrzyma ją w pakiecie startowym

Kawa Dla Kolarzy to wspaniały smak, specjalnie wyselekcjonowanej, świeżo palonej kawy, którą pokochają wszyscy miłośnicy dwóch kółek.

-----

Bezpłatny serwis Shimano na Skwerze Kościuszki i trasie zawodów
W przypadku awarii roweru do dyspozycji zawodników będzie Shimano Service Centre. Mechanicy Shimano pomogą wam w punkcie stacjonarnym na Skwerze Kościuszki, a także zapewnią serwis na trasie zawodów.
-----

Zamknięta dla ruchu trasa kolarska

Wyścig odbywać się będzie przy zamkniętym ruchu drogowym. Trasy zostały poprowadzone po Kaszubach, a start i meta zawodów będą zlokalizowane na Skwerze Kościuszki w Gdyni.
-----

Racebook
W pakiecie startowym Gran Fondo Gdynia znajdziecie obszerny magazyn, tzw. racebook, w którym znajdziecie wszystkie niezbędne informacje o wyścigu, jego uczestnikach, a także atrakcjach dla kibiców.
-----

Zestaw numerów i chip do pomiaru czasu
 

Więcej? Już niebawem!