Zmiana opłaty startowej po nowym roku

Nie masz jeszcze postanowienia noworocznego? A może by tak zafundować sobie potężną dawkę startowej adrenaliny? Niezmiennie polecamy do tego udział w Gran Fondo Gdynia 2020. Zwłaszcza teraz, kiedy są ostatnie momenty na zakup pakietu w niższej cenie.

Nowy rok sprzyja podejmowaniu postanowień. Duża część z nich dotyczy podejmowania aktywności fizycznej. Może to być rozpoczęcie, zintensyfikowanie ruchu, a może nawet powrót do dyscypliny, która z jakichś względów została zawieszona. Postanowienie o starcie w wyścigu kolarskim możesz podjąć już dzisiaj, a zakup pakietu startowego będzie gwarancją systematycznej pracy i przygotowań do finału, który będzie miał miejsce 24 maja przyszłego roku.

Jeszcze tylko do końca roku można wziąć udział w Gran Fondo Gdynia 2020 kupując pakiet startowy za 250 zł. Każdy uczestnik otrzymuje bezpieczeństwo i komfort jazdy, ponieważ wyścig odbywa się przy całokowitym wyłączeniu ruchu. Ponadto, na mecie czekał będzie medal, a przed startem, w biurze zawodów, profesjonalna koszulka kolarska najwyższej jakości.

Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie - jadę 80, czy 134 km?

Bądź szybszy od kolarzy na zdjęciu, bo od 1 stycznia dostępna będzie pula 1000 pakietów w cenie 300 zł.